Rolety

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno rolety zewnętrzne jak i wewnętrzne materiałowe.

Rolety zewnętrzne

Już wkrótce zamieścimy informacje.

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe są jednym z najczęściej stosowanych systemów osłonowych. Doskonale nadają się do regulacji oświetlenia pomieszczeń, a także ich dekoracji. Dzięki zamocowaniu rolety bezpośrednio na oknie nie zmniejszamy optycznie pomieszczenia i zyskujemy wolne miejsce na parapecie. Jednocześnie redukujemy w większym stopniu światło słoneczne i ciepło wpadające do wnętrza pomieszczenia. Rolety materiałowe zapewniają komfort prywatności osobom wewnątrz pomieszczenia. Jednocześnie ich estetyczny wygląd i bogata oferta kolorów powodują, że można je dopasować do każdego wnętrza. Oferowana przez naszą firmę bogata kolekcja materiałów sprawia, że każde wnętrze nabierze wyrazu. Jest to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające regulację oświetlenia, nagrzewania, a także stanowiące (będące) elementem dekoracyjnym. Nasza kolekcja tkanin to około 400 materiałów, zarówno jednokolorowych, jak i wzorzystych, przepuszczających światło, rozpraszających, jak i całkowicie zaciemniających.

Rolety materiałowe wolnowiszące MINI


Jest to najprostszy, a jednocześnie praktyczny i niezawodny system zasłaniania okien. Polega on na zwijaniu tkaniny na rowkowaną rurkę o średnicy 17mm. Tkanina jest wykończona obciążającą belką w kolorze systemu. Elementy systemu dostępne są w kolorze: biały, brąz i dąb (karmel). W przypadku elementów w kolorze dąb listwa obciążająca może być w okleinie drewnopodobnej: dąb, złoty dąb, jasny dąb, wiśnia. Do brązowych elementów natomiast listwa obok standardowego brązu może być w okleinie mahoń i orzech.
Rolety te montuje się bezpośrednio na skrzydle okiennym. Istnieje możliwość bezinwazyjnego zamocowania przy pomocy wieszaków zakładanych na ramę okienną. System ten ma wiele zalet, m.in. mały i estetyczny mechanizm samohamujący bez konieczności wpinania łańcuszka, duży nawój tkaniny (możliwość zastosowania w oknach balkonowych). Dzięki zastosowaniu prowadzenia bocznego na żyłce lub magnesów eliminujemy efekt odstającej tkaniny przy uchyleniu okna. Dodatkowym atutem roletki MINI jest jej atrakcyjna cena.

Rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami


Rolety te posiadają mechanizm samohamujący, który w wygodny i prosty sposób zatrzymuje roletę na wybranej wysokości. Ten system rolet materiałowych jest uniwersalnym rozwiązaniem nadającym się do okien z PCV, aluminium i drewna. Dzięki osłonięciu zwiniętej tkaniny kasetą i zastosowaniu prowadnic ich wygląd doskonale komponuje się z oknem i w dużym stopniu eliminuje wpadanie promieni słonecznych do wnętrza.
Kasety i prowadnice dostępne są w kolorze białym, brązowym i srebrnym (anoda), a także w okleinach drewnopodobnych dopasowanych rynolitem do oklein okiennych. Są to: dąb, złoty dąb, jasny dąb, mahoń, wiśnia i orzech.

Dodaj komentarz