Drzwi

Oferujemy Państwu drzwi:
– wejściowe stalowe firm GERDA oraz DELTA
– PCV z fabryki Dobroplast
– wewnątrz lokalowe PORTA i POLSKONE
– aluminiowe do budynków użyteczności publicznej
 
 


 

Od niemal 20 lat GERDA produkuje najwyższej jakości, niezwykle odporne na włamania zamki. Doświadczenie zdobyte w tej produkcji wykorzystuje podczas projektowania i produkcji drzwi. Lata doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów, ścisła współpraca z Policją i Instytutem Mechaniki Precyzyjnej to tylko niektóre powody, dla których coraz „lepsi” włamywacze nie są w stanie sforsować zabezpieczeń Gerdy – drzwi i zamków. Drzwi antywłamaniowe i wzmocnione oraz zamki są źródłem spokoju klientów m. in. w Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i innych.
Zgodnie z oczekiwaniami odbiorców – GERDA przywiązuje dużą wagę do estetyki i wzornictwa swoich produktów. Stara się stale je udoskonalać, tak by zaspokoić gusty i potrzeby Klientów. Orientacja rynkowa firmy GERDA zakłada nie tylko wysoką jakość wyrobów, ale również dbałość o powszechną ich dostępność – zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm. Profesjonalizm firmy GERDA został zauważony na rynku polskim a także zagranicznym i uhonorowany szeregiem nagród i wyróżnień – w tym godłem Teraz Polska. Wyroby ze znakiem GERDA mają wszelkie atesty antywłamaniowe wymagane w Polsce oraz atest British Standard Institution. Firma GERDA posiada certyfikaty jakości ISO 9001. Dla Klientów ważnym podkreślenia jest fakt, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe – między innymi PZU, WARTA, TUiR udzielają niezmiennie, od wielu lat najwyższych zniżek przy ubezpieczaniu obiektów wyposażonych w drzwi antywłamaniowe Gerda.

 
 

 
  


 
 
 

DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.

Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa zakłady produkcyjne w Katowicach i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych technologii i urządzeń zapewniają Państwu wysoką jakość produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą handlową oraz nowościami firmy DELTA.

 
 
 
  
 

 
 

Drzwi PCV „Z”, otwierane do wewnątrz, to kolejny produkt cieszący się olbrzymim popytem ze strony klientów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne profilu sprawiły, iż zastosowanie dużej komory na stal poprawia statykę wyrobu gotowego. Design drzwi nawiązuje do wyglądu okien co pozwala idealnie dopasować stolarkę podczas łączenia z witryną.

W standardzie proponujemy dwustronna klamkę z zamkiem, próg aluminiowy oraz przeszklenie szybą. Za dopłatą dostępne są: samozamykacz, dodatkowy zamek, wkładka klasy „C”, elektrozaczep czy pochwyt. Zamiast pakietu szybowego istnieje możliwość zastosowania panela PCV wypełnionego pianką.

 
 

 
 

 
 
Porta to od wielu lat lider wśród polskich producentów drzwi – nie tylko pod względem wielkości produkcji. To firma mająca najszerszą ofertę drzwi a także dyktująca aktualne trendy na rynku. Porta to firma kompletna: w jej ofercie są wszystkie rodzaje i standardy drzwi. Od najtańszych skrzydeł inwestycyjnych po trwałe i nowoczesne modele dla budownictwa indywidualnego i te najbardziej odporne, intensywnie użytkowane w obiektach publicznych. Porta to także drzwi techniczne, antywłamaniowe, zewnętrzne, wszystkie rozmiary i warianty oraz rozmiary nietypowe.

Do domów i mieszkań szczególnie polecamy modele zaczynające się od serii Porta Decor a także te w wyższej klasie wykonania, takich jak kolkcja Porta Nova.

Dla osób szukających lepszych standardów wykończenia znajdziemy tu także szeroką gamę oklein naturalnych a także oklein modyfikowanych – czyli zachowujących trwałość i odporność naturalnego surowca ale powtarzalnych w swoim rysunku. W tym segmencie szczególnym powodzeniem cieszy się seria Natura Koncept.

 
 

 
 

 
 
 
 
POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 24 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.
Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także przez Fachowców. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowane Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” uzyskanego w 2001 roku.

Dodaj komentarz